inter house

inter house

Wygrywaj z najlepszymi

Jeżeli chcesz pomóc swojemu szczęściu – graj z najlepszymi.
Bukmacher STS to lider na rynku, w pełni legalny, zarejestrowany i odprowadzający podatki w Polsce. Grając w STS dostajesz codziennie możliwość zawarcia wielu tysięcy zakładów, swoich ulubionych drużyn i zawodników. Wybór nie ogranicza się tylko do wydarzeń sportowych, ponieważ znaleźć też można zakłady na produkcje telewizyjne np. „Taniec z Gwiazdami”, „Azja Express”, a także wybory prezydenckie. Organizowane są liczne promocje, które są ukłonem dla nowych, jak i stałych klientów. Wybierając STS, masz gwarancje bezpieczeństwa zawieranych transakcji, wszystko odbywa się zgodnie z prawem, przy najlepszych zabezpieczeniach. Masz gwarancję najwyższych kursów, niezależnie czy zawierasz zakład przez internet czy w punkcie stacjonarnym. Dodatkowa adrenalina towarzysząca oglądaniu meczu Twojej ulubionej drużyny, może być przyjemnym dreszczykiem emocji. wyniki live

STS na terenie Polski działa od roku 1997 i cieszy się niesłabnącym zaufaniem, a grono sympatyków rośnie z każdym kolejnym dniem. Co roku zawieranych jest kilkadziesiąt milionów zakładów. Wydawany jest także tygodnik sportowy „Magazyn STS”, w którym znaleźć można statystyki, analizy, program telewizyjny oraz obszerne tabele z kursami najpopularniejszych zdarzeń.
Rejestracja w serwisie internetowym jest bardzo prosta i zajmuje 3 minuty. W celu zwiększenia wygody użytkowników udostępniona została aplikacja dla telefonów z systemem Android, którą można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera.